BAJKI DLA DZIECI

Książka Agaty Gajewskiej-Talaski „Biedronka Aldonka i jej przyjaciele” otwiera drzwi do bajkowego świata, w magiczny sposób zamienia obowiązki w przygodę.

Poznajcie biedronkę Aldonkę i jej ciekawe wydarzenia, lub wrażliwą muchę Brzęczuchę i jej sąsiadów, albo polną Myszkę, która bardzo zawiodła się na swoich przyjaciołach. Natomiast lisek Rudy smuci się z powodu swojego wyglądu. Kto mu pomoże? Zobaczcie jakie zwierzątka znajdują się u gospodarza w stajni i na podwórku. Dowiedzcie się dlaczego Felek nazwany został Felek-Cukierek i jaki pomysł miała pani Anielcia? Na te i jeszcze wiele innych pytań będziecie mogli odpowiedzieć po przeczytaniu krótkich rymowanych opowiadań i pouczających wierszyków z puentami.

Wszystko to jest przedstawione w pięknej, kolorowej szacie graficznej, która pobudza wyobraźnię i zachęca do poznania bohaterów książeczki.

Wydanie I – 2018
ISBN 978-83-64624-13-1
Redakcja: Agata Gajewska-Talaska, Tadeusz Olszewski
Korekta: Tadeusz Olszewski
Projekt okładki i opracowanie graficzne: Bożena Wojtanowska
Wydawnictwo: M-STUDIO Mirosław Dryla
www.agencjamstudio.pl

Książeczka “Cudaczne Bajeczki” przenosi nas w zaczarowany świat.

Pobudza w zabawny sposób wyobraźnię, jak również poucza.

Dowiecie się, w jaki sposób Mrówka o niezwykłym imieniu Perpetua-Kunegunda-Fridolina-Mandolina zorganizowała pomoc dla Pchełki Świętopełki. Będziecie czytać o wesołych i nieudacznych przygodach Pstrąga Dziwoląga, oraz słuchać pełnych fantazji opowiadań Petuli.

Wszystko to jest przedstawione w pięknej, kolorowej szacie graficznej,
która w świetny sposób pomaga nam poznać, oraz rozróżnić małych bohaterów książeczki.